Sklep internetowy

Masz do nas pytania? Skontaktuj się z nami

Jesteśmy do Twojej dysopozycji
od poniedziałku do piątku
w godzinach 8:00 - 16:00

Zapraszamy!

O nas

Szkółka Roślin BOOT & KAWKA – innowacyjni na rynku roślin dla zieleni miejskiej

Naszą specjalnością są dostawy roślin do nasadzeń na publicznych terenach zieleni. Produkujemy i dostarczamy kompletny asortyment drzew i krzewów odpowiednich do obsadzania skwerów, parków, ulic, osiedli mieszkaniowych, terenów rekreacyjnych, przemysłowych i innych tego typu obiektów. Cała nasza produkcja roślin jest planowana i prowadzona w taki sposób, aby oferta asortymentowa i ilościowa pozwalała na jak najpełniejsze zaspokajanie potrzeb naszych klientów, do których grona chcielibyśmy Państwa serdecznie zaprosić.

Ze swoją ofertą zwracamy się do głównie do osób, firm i instytucji, które zawodowo zajmują się planowaniem, projektowaniem i urządzaniem terenów zieleni publicznej.

Niezależnie od tego czy chodzi o mały czy duży projekt, czy jest to zupełnie nowy teren zielony, czy też renowacja istniejącego już zieleńca, parku czy innego założenia ogrodowego, jesteśmy od lat solidnym partnerem dla:

  • projektantów terenów zielonych, którym doradzamy i wspieramy w fazie tworzenia projektów, aby wykorzystując nasze doświadczenia pomóc im znaleźć złoty środek pomiędzy estetyką i małymi wymaganiami jeżeli chodzi o pielęgnację,
  • planistów w urzędach miast i gmin, którzy muszą poradzić sobie z niskim budżetem na nasadzenia roślin i ich pielęgnację i którzy tym samym szukają tanich, a mimo to atrakcyjnych roślin,
  • firm urządzających publiczne tereny zieleni, którym zapewniamy kompleksowe zaopatrzenie w materiał roślinny, co wydatnie przyczynia się do poprawy organizacji ich pracy, a tym samym do zmniejszenia kosztów działalności.

W ciągu ostatnich kilku lat z sukcesem wprowadziliśmy na polski rynek zieleni publicznej wiele bardzo dobrych odmian krzewów, w tym róż okrywowych.

 

Publikacje