Sklep internetowy

Masz do nas pytania? Skontaktuj się z nami

Jesteśmy do Twojej dysopozycji
od poniedziałku do piątku
w godzinach 8:00 - 16:00

Zapraszamy!

Publikacje

Katalogi można zamówić kontaktując się z nami pod adresem: info@boot-kawka.pl

 

Oddajemy w Państwa ręce nową publikację o naszych różach. Znajdziecie w niej Państwo asortyment dostępny od sezonu 2021/2022.

W niniejszej publikacji z dostępnego na rynku bogactwa odmian roślin ozdobnych wybraliśmy 500, naszym zdaniem, najlepszych do zastosowania w zieleni miejskiej. Jesteśmy pewni, że zainspirowani tym katalogiem, będziecie Państwo tworzyć nie tylko piękne, ale także funkcjonalne i trwałe miejskie rabaty.

Niniejsza publikacja zawiera przegląd roślin, które najlepiej nadają się do promowania różnorodności biologicznej w środowisku miejskim. Mamy nadzieję, że dzięki tej książeczce Państwa wiedza w dziedzinie roślin podnoszących bioróżnorodność zostanie pogłębiona i znajdzie zastosowanie w podnoszeniu jakości środowiska życia i pracy w miastach.

W niniejszej publikacji przygotowaliśmy ograniczony asortyment bylin, który spełnia wysokie wymagania związane z wyborem tych roślin do zieleni publicznej. W ten sposób chcielibyśmy pomóc Państwu w podjęciu pozytywnej decyzji co do ich zastosowania.

Publikacje